Автоматична лінія
для виробництва лаваша

Зателефонуйте нам для замовлення
Отличные вкусовые и диетические качества обеспечили армянскому лавашу популярность у потребителей. Этот полноценный заменитель традиционных хлебобулочных изделий пользуется быстро растущим спросом.

Увеличивается и спрос на оборудование, которое позволяет наладить производство тонкого лаваша. Современная линия для производства лаваша, по своим возможностям значительно превосходит традиционный тандыр, или печь для лаваша. Наглядно демонстрирует преимущества, которыми обладает промышленное производство армянского лаваша видео, которое представлено на страницах сайта.
Компанія «А.Л.М.А.С.» не випадково виділяє обладнання, яке дозволяє налагодити виробництво тонкого лаваша в окрему область своєї діяльності. Ми спеціалізуємося на випуску нестандартного обладнання і надаємо вам можливість для розширення діючого або запуску нового бізнесу. Промислове виробництво вірменського лаваша відмінна сфера для інвестицій. Окупається лінія для виробництва лаваша за лічені місяці. Потім, піч для лаваша приносить стабільний, постійно зростаючий прибуток.

Сучасне виробництво тонкого
лаваша здійснюється в три етапи:

  • підготовка і розкатка тіста;
  • випікання лаваша;
  • зволоження, охолодження і фасування.

Як влаштована лінія
виробництва лаваша

Обладнання складається з декількох машин. Тісто, яке готується в тістомісильній машині, подається в екструдер, де воно ріжеться на порції необхідного розміру. Потім, напівфабрикати надходять на розкаточну машину. У ній відбувається розкатка тіста до необхідної товщини і обрізка за заданим шаблоном.

Якість готового лаваша безпосередньо залежить від товщини, до якої розкачати тісто. Компанією «А.Л.М.А.С.» випускається лінія виробництва лаваша, яка дозволяє розкачувати тісто в напівфабрикати товщиною 0.3-1 мм.
Розкачане тісто надходить в піч для лаваша. Для випічки використовуються печі тунельного типу. Вони забезпечують високу продуктивність і якість продукції. Після цього, лінія для лаваша подає випічку в зволожувач, де лаваш збризкують водою, остигає і транспортується для упаковки.

Які бувають лінії для
виробництва лаваша

  • напівавтоматична лінія виробництва лаваша
  • автоматична лінія для виробництва лаваша;
  • окремі елементи ліній, наприклад, піч для лаваша.

Де застосовуються лінії для
виробництва лаваша

За рахунок установки такого устаткування, ви можете розширити асортимент пропонованої продукції. Це збільшить вашу конкурентоспроможність на ринку і відкриє нові перспективи для розвитку.
Головний фактор, який дозволить вам добитися успіху в цій галузі - якість обладнання.
Компанія «А.Л.М.А.С.» пропонує лінії для лаваша безпрецедентної якості і продуктивності за привабливими цінами.

Супутні розділи

Дзвоніть прямо зараз:)
ул. Академика Заболотного, д. 150, Киев, 0314
© 2021 A.L.M.A.S.M
контакти
соцмережі
Замовити зворотній дзвінок
Залиште свої контакти, і ми Вам передзвонимо протягом декількох хвилин
Натискаючи на цю кнопку Ви надаєте згоду на використання персональних даних