Виготовлення привідних рольгангів
різних модифікацій

Зателефонуйте нам для замовлення
Наша компанія займається виготовленням конвеєрів. В асортименті продукції фірми є привідні роликові конвеєри і непривідні аналоги.

Роликові конвеєри іноді можуть позначатися як рольганг. Його використовують для переміщення об'ємної тари, це можуть бути ящики з продукцією, коробки та інший великогабаритний вантаж. Привідний роликовий конвеєр здатний транспортувати вантаж в рамках горизонтальної площини або під незначним кутом. Переміщення об'єкта по роликовому конвеєрі відбувається з постійною швидкістю. Його часто застосовують для подачі вантажу до допоміжних машин. Одна з опцій приводного роликового конвеєра - можливість комплектації захисним бортом. Приводні агрегати використовуються на виробництві, де потрібно надійно і оперативно переміщати великогабаритний вантаж. Свою роботу цей пристрій виконує в тих випадках, коли немає можливості використовувати неприводний роликовий конвеєр.
Особливості привідної
моделі:


Привідний конвеєр може функціонувати на об'єктах з агресивним середовищем - підвищена кислотність, вологість та інше. Конструкція пристрою дає можливість витримати значне навантаження. Можливість реверсивного руху.

Супутні розділи

Дзвоніть прямо зараз:)
ул. Академика Заболотного, д. 150, Киев, 0314
© 2021 A.L.M.A.S.M
контакти
соцмережі
Замовити зворотній дзвінок
Залиште свої контакти, і ми Вам передзвонимо протягом декількох хвилин
Натискаючи на цю кнопку Ви надаєте згоду на використання персональних даних