Лінії по очищенню горіха

Зателефонуйте нам для замовлення
Компанія A.L.M.A.S протягом останніх років займається розробкою і створенням обладнання з очищення волоського горіха. За цей час було створено кілька повноцінних ліній. Ми знову і знову довершуємо свою майстерність при створенні складних конвеєрних систем.

Складні системи розробляються таким чином, що в будь-який час Ваше виробництво можливо розширити і доповнити. На нашому сайті ви зможете знайти відеоролики і фотографії з лініями по очищенню волоського горіха.

Давши запит нашим фахівцям, Ви зможете отримати креслення обладнання згідно параметрів вашого приміщення, а також прорахунок на створення системи.

За останні роки, на ринку сировини для харчової промисловості, спостерігається стійка тенденція до перевищення попиту на очищений волоський горіх над пропозицією. Відповідно, зростає і потреба в лініях, які очищають горіх від шкаралупи і сортують його по фракціях.

Компанія «А.Л.М.А.С.» пропонує поставку подібного обладнання, як в комплексному варіанті, так і у вигляді окремих пристроїв.

Як влаштовано обладнання
для очищення волоського горіха

Промислова очистка волоського горіха здійснюється шляхом первинного розколу шкаралупи і подальшого відділення метелика на віброситі.
Ядра горіха, які залишилися в шкаралупі, витягуються в оббивальній машині.
Слідом за цим, на лініях очищення метелики і фракційні шматки повністю очищаються від шкаралупи і сортуються відповідно до якості.
На стадії калібрування ядра проходять через аспіраційний канал, в якому здійснюється очищення волоського горіха від пилу і дрібних частинок.

Яке буває обладнання
для очищення волоського горіха

Якісне очищення волоського горіха можливе тільки за допомогою комплексної лінії яка включає в себе ряд різних машин.
Як правило, така лінія включає в себе наступне:

  • машина для очищення волоського горіха від шкірки
  • горіхокольна машина
  • машина для доколки горіха
  • аспіраційна машина
  • каліброване вібросито
  • перебірковий транспортер

Калібрування горіха може здійснюватися за допомогою обладнання різного типу (вібросита, машини барабанного або валкового типу).
Компанія «А.Л.М.А.С.» пропонує як стандартні лінії з очищення горіхів, так і виробництво обладнання за спеціально розробленими, індивідуальними проектами.

Де застосовується обладнання
для очищення волоського горіха

Лінії з очищення та калібрування волоського горіха, крім основного призначення, можуть переналаштовуватись для обробки різних видів горіхів і насіння, або сортування інших овочів (наприклад, цвітної капусти з дрібними головками).

Ця можливість розширює сфери застосування обладнання на підприємствах харчової промисловості. Варто відзначити, що очищення волоського горіха прибутковий бізнес. Інвестувати в таке обладнання вигідно за рахунок швидкої окупності і відносно невеликих витрат на запуск виробництва. ТОВ «А.Л.М.А.С.» пропонує лінії для обробки волоського горіха різної комплектації і продуктивності.

Супутні розділи

Дзвоніть прямо зараз:)
ул. Академика Заболотного, д. 150, Киев, 0314
© 2021 A.L.M.A.S.M
контакти
соцмережі
Замовити зворотній дзвінок
Залиште свої контакти, і ми Вам передзвонимо протягом декількох хвилин
Натискаючи на цю кнопку Ви надаєте згоду на використання персональних даних