Транспортери з модульними ланцюгами

Зателефонуйте нам для замовлення
Потреба в транспортуванні різної штучної продукції відчувають виробничі підприємства практично в будь-якій галузі. Для вирішення цього завдання може застосовуватися різне обладнання. Найбільш оптимальним варіантом є транспортери з модульноим ланцюгом. Ці конвеєри мають певні переваги перед іншими типами транспортерів. Ми можемо вирішити будь-яке завдання в області транспортування, переробки, і фасування вантажів.

По-перше, модульний принцип дозволяє конструювати конвеєри різної конфігурації. По-друге, модульні транспортери вимагають мінімального технічного обслуговування. В умовах безперервного виробництва це досить важливо. Крім того, низькі експлуатаційні витрати, роблять вигідним використання таких конвеєрів.
Як влаштовані транспортери з модульної ланцюгом Конструкційно, таке обладнання складається з станини, на якій закріплені барабани натягу і підтримуючі ролики. За ним рухається стрічка, що приводиться в рух двигуном. Завдяки тому, що транспортна стрічка складається з модулів можливо виробництво нестандартного обладнання зі складною траєкторією її руху. Модульні конвеєри не вимагають сильного натягу транспортера. Це продовжує термін служби всіх вузлів.

Конвеєри цього типу поділяються за матеріалом,
з якого виготовлена транспортна стрічка на:

  • Модульні конвеєри з пластиковою стрічкою
  • Модульні конвеєри зі сталевою стрічкою

Залежно від траєкторії руху
стрічки виділяють:

  • горизонтальні конвеєри
  • похилі конвеєри
  • конвеєри зі складною траєкторією
Компанія «А.Л.М.А.С.» випускає типові транспортери, і виробляє нестандартне обладнання будь-яких типів.
Де застосовуються транспортери з модульної ланцюгом. Таке обладнання застосовується скрізь, де потрібне переміщення штучної продукції.
Це може бути тара, напівфабрикати, готові вироби. Використання модульних конвеєрів поширене практично у всіх галузях.
Довіривши нам, обладнання виробництва або складу транспортерами, ви можете бути впевненим, що завдання буде виконано ідеально.

Супутні розділи

Дзвоніть прямо зараз:)
ул. Академика Заболотного, д. 150, Киев, 0314
© 2021 A.L.M.A.S.M
контакти
соцмережі
Замовити зворотній дзвінок
Залиште свої контакти, і ми Вам передзвонимо протягом декількох хвилин
Натискаючи на цю кнопку Ви надаєте згоду на використання персональних даних