Виготовлення сіткових транспортерів різних модифікацій

Зателефонуйте нам для замовлення
У багатьох галузях промисловості потрібне переміщення продукції або напівфабрикатів, які розігріті до високої температури. Для вирішення цих задач найбільш оптимальним рішенням є використання сіткових транспортерів.

Як влаштований сітковий транспортер

Конструкція конвеєра сіткового типу являє собою металеву станину, на якій закріплюються підтримуючі ролики і барабани, що забезпечують натяг транспортної стрічки.
Виділяє транспортери сіткові дві основні особливості. Транспортна стрічка виготовляється з матеріалів, стійких до високих температур і інших агресивних факторів. Крім того, для деяких завдань потрібно виробництво нестандартного обладнання, оснащеного системами охолодження продукції різних конфігурацій. Компанія «А.Л.М.А.С.» готова сконструювати і виготовити для вас сіткові конвеєри будь-якої складності.

Які бувають сіткові транспортери

Це транспортуюче обладнання умовно можна розділити на:
  • типові транспортери сіткові;
  • нестандартні транспортери сіткові.
Як показує практика, більше половини подібного обладнання замовляється за індивідуальним проектом. Це пояснюється тим, що умови на будь-якому виробництві індивідуальні. Для того, щоб конвеєри працювали з максимальною ефективністю ТОВ «А.Л.М.А.С.» пропонує виробництво нестандартного обладнання, розробленого з урахуванням специфіки вашого виробництва.

Де застосовуються сіткові транспортери

Основне застосування транспортери сіткові знаходять в тих галузях промисловості, де використовується тепловий метод обробки продукції. Наприклад, випічка хліба.
Ми вирішуємо завдання будь-якої складності, адже, виробництво нестандартного обладнання, це один з основних напрямків діяльності компанії «А.Л.М.А.С.».

Супутні розділи

Дзвоніть прямо зараз:)
ул. Академика Заболотного, д. 150, Киев, 0314
© 2021 A.L.M.A.S.M
контакти
соцмережі
Замовити зворотній дзвінок
Залиште свої контакти, і ми Вам передзвонимо протягом декількох хвилин
Натискаючи на цю кнопку Ви надаєте згоду на використання персональних даних