Виготовлення стрічкових транспортерів різних модифікацій

Зателефонуйте нам для замовлення
Стрічкові транспортёри- (англ. Belt conveyor) транспортуючий пристрій безперервної дії з робочим органом у вигляді стрічки. Конвеєри цього типу застосовуються на промислових виробництвах, в рудниках і шахтах, в сільському господарстві. Стрічкові конвеєри привертають увагу простотою конструкції, малою витратою енергії.

Вони використовуються для транспортування як формованих, так і сипучих вантажів.

Ми виробляємо прямі конвеєри і конвеєри, кут стрічки яких регулюється замовником. Прямі конвеєри використовуються для таких видів вантажів, як мішки, палети, коробки, різні види тари. Так само транспортери зручні для проведення поточних вантажно-розвантажувальних робіт. "Похилі конвеєри" відрізняються тим, що стрічка розташована під кутом, завдяки цьому можлива подача вантажу на інші рівні. Але кут нахилу стрічки не повинен перевищувати тридцять градусів. Тільки в рідкісних випадках на виробництві використовують стрічки з нахилом більше 30-ти градусів. За бажанням клієнта ми виробляємо транспортери будь-яких видів із зручним і необхідним для нього кутом нахилу стрічки.
Терміни виробництва продукції не змусять вас чекати, а якість сумніватися у виборі саме нашої компанії.

Ми пропонуємо Вам недорогі стрічкові транспортери, які можна використовувати як для штучного транспортування, так і для сипучого.
Виготовляємо стаціонарні стрічкові транспортери, для погрузки на машину, польові модульні транспортери для машин і комбайнів!
Виробляючи стрічкові транспортери, ми в першу чергу піклуємося про продуктивність Вашого помічника, і його енергозбереження!

Супутні розділи

Дзвоніть прямо зараз:)
ул. Академика Заболотного, д. 150, Киев, 0314
© 2021 A.L.M.A.S.M
контакти
соцмережі
Замовити зворотній дзвінок
Залиште свої контакти, і ми Вам передзвонимо протягом декількох хвилин
Натискаючи на цю кнопку Ви надаєте згоду на використання персональних даних