Виготовлення ланцюгових транспортерів різних модифікацій

Зв'яжіться з нами для замовлення
Ланцюговий транспортер - вид конвеєра, у якого тягове зусилля створюється одним або двома ланцюгами. Ланцюгові конвеєри відрізняються від стрічкових тим, що завдяки їм можливі переміщення більш важких вантажів, вантажів з досить високою температурою! До всіх хороших якостей так само можна приписати і високу продуктивність!

Але варто врахувати, що конвеєрні ланцюги містять велику кількість пар тертя і це призводить до необхідності частої змазки. Ланцюгові конвеєри мають більш високу вартість експлуатації, ніж стрічкові транспортери. Їх ціна так само перевищує і ціну інших видів транспортерів. Ланцюгові конвеєри використовуються для переміщення вантажів в поперечному напрямку. Ланцюгові транспортери використовують в таких видах промисловості, як машинобудівна, меблева, складському господарстві, деревообробній галузі .. Ми пропонуємо різні види і виконання, наприклад, похилі транспортери, а так само різні варіанти довжини, висоти і ширини конвеєрів найбільш часто застосовується в меблевій промисловості, деревообробної галузі, машинобудуванні, складському господарстві
Ми пропонуємо різні варіанти довжини, ширини і висоти конвеєра, а так само можливо і похиле виконання. Звертайтеся до нас, і ви залишитеся задоволені результатом. Ми задовольнимо всі ваші запити. При виготовленні похилих, ланцюгових (скребкових) транспортерів ми приділяємо велику увагу матеріалу, з якого все робимо!

Справа в тому що в різних випадках ланцюгової транспортер використовується по різному. В одному випадку сам транспортер не повинен перегріватися, або стикатися токсичними деталями з харчовими продуктами. При проектуванні такого обладнання ми обов'язково враховуємо ключові нюанси, щоб наші клієнти виробляли якісний, успішний продукт!

Супутні розділи

Дзвоніть прямо зараз:)
ул. Академика Заболотного, д. 150, Киев, 0314
© 2021 A.L.M.A.S.M
контакти
соцмережі
Замовити зворотній дзвінок
Залиште свої контакти, і ми Вам передзвонимо протягом декількох хвилин
Натискаючи на цю кнопку Ви надаєте згоду на використання персональних даних