Виготовлення шнекових транспортерів різних модифікацій

Зателефонуйте нам для замовлення
Шнеки (від нім. Schnecke, буквально - равлик) - винні ковеєри, які міцно вжилися практично в усі галузі промисловості, адже вони відрізняються досить простою конструкцією, міцністю, компактністю ... Жоден технологічний процес виробництва не обходиться без них.

Шнеки використовуються як в харчових галузях виробництва, так і в будівельних. Гвинтові конвеєри використовуються в ролі дозаторів, змішувачів, а так само в ролі живильників. За рахунок конструкції у вигляді стержня з суцільною гвинтовою гранню уздовж поздовжньої осі, ВК є робочою деталлю кожного механізму.

Всі ВК поділяються на три види:
  • горизонтальні
  • похилі
  • вертикальні
Наша компанія виробляє на замовлення будь-яку з трьох модифікацій шнеків Незважаючи на високу витрату енергії, гвинтові конвеєри досить сильно подрібнюють груз, відрізняються не великими габаритами і герметичністю.

Ми пропонуємо всі види гвинтових конвеєрів по найвигідніших для вас цінах в зручні для вас терміни.

Шнек - це транспортуюча система по суті винайдена Архімедом ще в 3 столітті до н. е., яка є в своєму роді незамінною. Широко використовується як в промисловості, так і в сільському господарстві, приймаючи види дозаторів, дробарок, змішувачів і мішалок. Це обладнання важко переоцінити, тому що людство ще не придумало гідну йому заміну!

Супутні розділи

Дзвоніть прямо зараз:)
ул. Академика Заболотного, д. 150, Киев, 0314
© 2021 A.L.M.A.S.M
контакти
соцмережі
Замовити зворотній дзвінок
Залиште свої контакти, і ми Вам передзвонимо протягом декількох хвилин
Натискаючи на цю кнопку Ви надаєте згоду на використання персональних даних